martyn.nowakowski@service4fan.pl +48 889 031 665
O firmie

krótko o naszej Firmie

Dzięki pasji i doświadczeniu firma powstała w 2016 roku. Początkowo byliśmy jednoosobową firmową zajmującą się tylko serwisem wentylacji strumieniowej i oddymiania garaży podziemnych, ale reagując na potrzeby rynku poszerzamy zakres naszych usług.

Krótko o ofercie

Kompleksowo zajmujemy się montażem urządzeń wentylacji strumieniowej, detekcji gazów, z całym okablowaniem, programowaniem falowników, urządzeń oraz sterowników rozdzielni sterujących.

Oferujemy również konsultacje z zakresu poprawności działania wentylacji w garażach podziemnych, a także uruchamianie istniejących instalacji.

Autoryzowany serwis SensorTech

W roku 2016 rozpoczęliśmy współprace jako autoryzowany serwis firmy SensorTech z Wrocławia, ukończyliśmy szkolenie zaawansowane uprawniające do montażu, serwisu i obsługi urządzeń/systemów detekcji gazów: COMAG.1/ELPEG.1 | COMAG.1.2/ELPAG.1.2 | COMAG.3X/ELPEG.3, DETCOM. 3 | METAG.3.X, CONSOLA.R

Certyfikat Novenco

Jesteśmy jedynym certyfikowanym serwisem Novenco w Polsce. Grupa ta znana i doceniana na całym świecie powierzyła nam swoje systemy wentylacji pożarowej.

Zapewniamy, że nasza znajomość tych urządzeń wynika z doświadczenia i wieloletniej współpracy. Nie jest to tylko wiedza teoretyczna, o czym może poświadczyć nasze portfolio.

Serwis i montaż - GRYFIT

Rok 2017 zaowocował w uprawniania dotyczące serwisu i montażu klap pożarowych i przeciwpożarowych GRYFIT ™.

Jako nieliczni jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy GRYFIT ™ z Konstantynowa Łódzkiego. To dynamiczna firma zajmująca się tworzeniem technologii i rozwiązań technicznych oraz projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń zapewniających bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz komfort mikroklimatyczny w obiektach budowlanych.

nasze plany i cele

Ponieważ ważna jest dla nas jakość świadczonych usług uczestniczymy w licznych szkoleniach. Pragniemy ciągle udoskonalać i rozszerzać naszą ofertę, aby sprostać doskonale potrzebom serwisowym w zakresie różnych systemów wentylacji.

Portfolio

Krótka prezentacja naszych prac

App Login
My Tasks Screen
My Tasks with Menu Clicked